PIC18F47Q10-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F47Q10-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F47Q10-I/P
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎40-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F47Q10-I/P דגמים
אריזה
צינור
גודל RAM
3.53K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 35x10b; D/A 1x5b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz