PIC18F47Q84-E/P
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F47Q84-E/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F47Q84-E/P
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎128KB (64K × 16)‎ FLASH ‎40-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F47Q84-E/P דגמים
אריזה
צינור
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 24x12b; D/A 1x8b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
64MHz