PIC18F55K42T-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F55K42T-I/PT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC18F55K42T-I/PT-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC18F55K42T-I/PT-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F55K42T-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎32KB (16K × 16)‎ FLASH ‎48-TQFP-EP (7×7)‎
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 43x12b; D/A 1x5b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
64MHz