PIC18F57Q43-E/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC18F57Q43-E/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F57Q43-E/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18F, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎48-TQFP-EP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F57Q43-E/PT דגמים
אריזה
מגש
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 43x12b; D/A 1x8b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
64MHz