PIC18F66K80-E/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F66K80-E/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F66K80-E/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz ‎64KB (32K × 16)‎ FLASH ‎64-TQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F66K80-E/PT דגמים
אריזה
מגש
גודל RAM
3.6K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 11x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
64MHz