PIC18F8722-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC18F8722-I/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC18F8722-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 18F רכיבים משובצים IC 8-bit 40MHz ‎128KB (64K × 16)‎ FLASH ‎80-TQFP (12×12)‎
מודלים EDA/CAD
PIC18F8722-I/PT דגמים
אריזה
מגש
גודל RAM
3.8K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.2V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 16x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
40MHz