PIC18LF25K40T-I/MV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28UQFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PIC PIC® XLP™ 18K רכיבים משובצים IC 8-bit 64MHz 32KB (16K × 16) FLASH 28-UQFN (4×4) |
יצרן | סוג זיכרון תכנות FLASH |
סדרה | גודל EEPROM 256 × 8 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גודל RAM 2K × 8 |
סטטוס החלק פעיל | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 1.8V ~ 3.6V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | ממירי נתונים A/D 35x10b; D/A 1x5b |
מעבד ליבה PIC | סוג מתנד פנימי |
גודל ליבה 8-bit | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
מהירות 64MHz | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |