PIC24F04KA201-I/MQ
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24F04KA201-I/MQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24F04KA201-I/MQ
תיאור
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎4KB (1.375K × 24)‎ FLASH ‎20-VQFN (5×5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC24F04KA201-I/MQ דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎512 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 9x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
PIC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
16-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz