PIC24FJ128GA108-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24FJ128GA108-I/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ128GA108-I/PT
תיאור
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎128KB (43K × 24)‎ FLASH ‎80-TQFP (12×12)‎
מודלים EDA/CAD
PIC24FJ128GA108-I/PT דגמים
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz