PIC24FJ128GA705-I/M4
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24FJ128GA705-I/M4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ128GA705-I/M4
תיאור
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48UQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎128KB (43K × 24)‎ FLASH ‎48-UQFN (6×6)‎
מודלים EDA/CAD
PIC24FJ128GA705-I/M4 דגמים
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 14x12b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz