PIC24FJ256GA106-E/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24FJ256GA106-E/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ256GA106-E/PT
תיאור
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎256KB (K × 2485.5)‎ FLASH ‎64-TQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
PIC24FJ256GA106-E/PT דגמים
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
32MHz