PIC24FJ256GA110T-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-PIC24FJ256GA110T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ256GA110T-I/PT
תיאור
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎256KB (K × 2485.5)‎ FLASH ‎100-TQFP (12×12)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC24FJ256GA110T-I/PT דגמים
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x10b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz