PIC24FJ256GA702-I/SP
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ256GA702-I/SP
תיאור
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SPDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎256KB (K × 2485.5)‎ FLASH 28-SPDIP
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 10x12b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מהירות
32MHz