PIC24FJ32GP202T-I/SO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-PIC24FJ32GP202T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ32GP202T-I/SO
תיאור
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎32KB (11K × 24)‎ FLASH 28-SOIC
גודל RAM
‎8K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 10x12b SAR
סוג מתנד
חיצוני, פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz