PIC24FJ64GP205-I/M4
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC24FJ64GP205-I/M4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ64GP205-I/M4
תיאור
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48UQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎64KB (22K × 24)‎ FLASH ‎48-UQFN (6×6)‎
גודל RAM
‎8K × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 14x12b SAR
סוג מתנד
חיצוני, פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz