PIC24FJ64GU202-E/SS
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC24FJ64GU202-E/SS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC24FJ64GU202-E/SS
תיאור
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® 24F רכיבים משובצים IC 16-Bit 32MHz ‎64KB (22K × 24)‎ FLASH ‎28-SSOP‎
גודל RAM
‎8K × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 9x12b SAR
סוג מתנד
חיצוני, פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
32MHz