PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC32CM2532LE00048-I/Y8X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M23 null רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 48MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH ‎48-TQFP (7×7)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎16K x 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
32K x 8
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.62V ~ 3.63V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 14x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M23
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎32-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
48MHz