PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 48MHz ‎512KB (512K × 8)‎ FLASH ‎48-TQFP (7×7)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X
מק"ט מוצר של DigiKey
150-PIC32CM5164LE00048T-I/Y8XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32CM5164LE00048T-I/Y8X
תיאור
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M23 null רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 48MHz ‎512KB (512K × 8)‎ FLASH ‎48-TQFP (7×7)‎
סדרה
גודל EEPROM
‎8K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גודל RAM
‎64K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.62V ~ 3.63V
ממירי נתונים
A/D 14x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M23
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
48MHz