PIC32MM0064GPM028T-I/ML
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC32MM0064GPM028T-I/MLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC32MM0064GPM028T-I/MLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC32MM0064GPM028T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32MM0064GPM028T-I/ML
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
™MIPS32® microAptiv PIC® 32MM רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 25MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎28-QFN (6×6)‎
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 12x10/12b
מעבד ליבה
™MIPS32® microAptiv
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
25MHz