PIC32MM0128GPM064-I/MR
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC32MM0128GPM064-I/MR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32MM0128GPM064-I/MR
תיאור
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
™MIPS32® microAptiv PIC® 32MM רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 25MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎64-QFN (9×9)‎
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 20x10/12b
מעבד ליבה
™MIPS32® microAptiv
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
25MHz