PIC32MM0256GPM036T-I/M2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 36VQFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ™MIPS32® microAptiv PIC® 32MM רכיבים משובצים IC 32-Bit 25MHz 256KB (256K × 8) FLASH 36-SQFN (6×6) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PIC32MM0256GPM036T-I/M2 דגמים |
קטגוריה | גודל זיכרון תכנות |
יצרן | סוג זיכרון תכנות FLASH |
סדרה | גודל RAM 32K x 8 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 2V ~ 3.6V |
סטטוס החלק פעיל | ממירי נתונים A/D 15x10/12b |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | סוג מתנד פנימי |
מעבד ליבה ™MIPS32® microAptiv | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
גודל ליבה 32-Bit | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מהירות 25MHz | מארז ההתקן של הספק 36-SQFN (6×6) |