PIC32MM0256GPM036T-I/M2
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC32MM0256GPM036T-I/M2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC32MM0256GPM036T-I/M2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC32MM0256GPM036T-I/M2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32MM0256GPM036T-I/M2
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 36VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
™MIPS32® microAptiv PIC® 32MM רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 25MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH ‎36-SQFN (6×6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC32MM0256GPM036T-I/M2 דגמים
גודל RAM
32K x 8
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 15x10/12b
מעבד ליבה
™MIPS32® microAptiv
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
25MHz