PIC32MX170F256B-50I/SO
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC32MX170F256B-50I/SO-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32MX170F256B-50I/SO
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 50MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH 28-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC32MX170F256B-50I/SO דגמים
גודל RAM
‎64K × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 10x10b
מעבד ליבה
MIPS32® M4K™
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
50MHz