PIC32MX340F512H-80I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC32MX340F512H-80I/PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC32MX340F512H-80I/PT
תיאור
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 80MHz ‎512KB (512K × 8)‎ FLASH ‎64-TQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC32MX340F512H-80I/PT דגמים
גודל RAM
32K x 8
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x10b
מעבד ליבה
MIPS32® M4K™
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
80MHz