SST25VF080B-50-4I-QAF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST25VF080B-50-4I-QAF-T
תיאור
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8WSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 8Mbit SPI 50 MHz ‎8-WSON (6×5)‎
מודלים EDA/CAD
SST25VF080B-50-4I-QAF-T דגמים
ארגון זיכרון
‎1M × 8‎
תדר השעון
50 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)