SST26VF016BT-104I/SM
מק"ט מוצר של DigiKey
SST26VF016BT-104I/SMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SST26VF016BT-104I/SMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SST26VF016BT-104I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST26VF016BT-104I/SM
תיאור
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 16Mbit SPI‏ - I/O מרובע 104 MHz ‎8-SOIJ‎
קטגוריה
ארגון זיכרון
2M x 8
יצרן
ממשק זיכרון
SPI‏ - I/O מרובע
סדרה
תדר השעון
104 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
1.5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)