SST26VF032B-104V/SM
מק"ט מוצר של DigiKey
SST26VF032B-104V/SM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST26VF032B-104V/SM
תיאור
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 32Mbit SPI‏ - I/O מרובע 104 MHz ‎8-SOIJ‎
קטגוריה
ארגון זיכרון
4M x 8
תדר השעון
104 MHz
אריזה
צינור
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)