SST26VF064BT-104V/SM
מק"ט מוצר של DigiKey
150-SST26VF064BT-104V/SMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-SST26VF064BT-104V/SMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-SST26VF064BT-104V/SMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SST26VF064BT-104V/SM
תיאור
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH זיכרון IC 64Mbit SPI‏ - I/O מרובע 104 MHz ‎8-SOIJ‎
קטגוריה
ארגון זיכרון
8M x 8
תדר השעון
104 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)