TC1014-3.3VCT713
מק"ט מוצר של DigiKey
TC1014-3.3VCT713TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TC1014-3.3VCT713CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TC1014-3.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC1014-3.3VCT713
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TC1014-3.3VCT713 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V