TC1015-5.0VCT713
מק"ט מוצר של DigiKey
TC1015-5.0VCT713TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TC1015-5.0VCT713CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TC1015-5.0VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC1015-5.0VCT713
תיאור
IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
TC1015-5.0VCT713 דגמים
PSRR
64dB (1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V