TC1264-3.3VDB
מק"ט מוצר של DigiKey
TC1264-3.3VDB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC1264-3.3VDB
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
TC1264-3.3VDB דגמים
אריזה
צינור
PSRR
64dB (1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V