UPS5100E3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
150-UPS5100E3/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-UPS5100E3/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-UPS5100E3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPS5100E3/TR13
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 5A הרכבה משטחית ‎Powermite 3‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
150pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎Powermite 3‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
810 mV @ 5 A