VN10KN3-G-P003
מק"ט מוצר של DigiKey
VN10KN3-G-P003-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VN10KN3-G-P003
תיאור
MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 310mA (Tj) 1W (Tc) חור מעבר TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VN10KN3-G-P003 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
60 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V