0002061101-10-L9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-10-L9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-10-L9-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע
כחול
קצה מגע
שקע לשקע
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 RED
אורך חלופי
6" PRE-CRIMP A2103 BLUE
2" PRE-CRIMP A2103 BLUE
8" PRE-CRIMP A2103 BLUE
3" PRE-CRIMP A2103 BLUE
4" PRE-CRIMP A2103 BLUE