0002061101-12-N9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-12-N9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-12-N9-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע
חום
קצה מגע
שקע לשקע
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
אורך חלופי
6" PRE-CRIMP A2103 BROWN
2" PRE-CRIMP A2103 BROWN
8" PRE-CRIMP A2103 BROWN
3" PRE-CRIMP A2103 BROWN
4" PRE-CRIMP A2103 BROWN