0002061101-12-V9
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-12-V9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-12-V9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סגול ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
סגול
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
10" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2103 VIOLET