0002062101-12-R9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-12-R9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-12-R9-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2103 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
צבע
אדום
קצה מגע
פין לפין
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
משאבים נוספים
390 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
:‏ במלאי368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED