0008500113-12-Y2
מק"ט מוצר של DigiKey
0008500113-12-Y2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0008500113-12-Y2
תיאור
12" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צהוב ‎22 AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
צבע
צהוב
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
משאבים נוספים
20 :‏ במלאי
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
:‏ במלאי30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
:‏ במלאי360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
:‏ במלאי20
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW