0039000038-12-A9
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000038-12-A9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000038-12-A9
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כתום ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כתום
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
מספר מוצר בסיס
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
:‏ במלאי790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
:‏ במלאי359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
:‏ במלאי0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
:‏ במלאי10
12" PRE-CRIMP A2064 RED
:‏ במלאי554
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE