0039000038-12-Y9-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000038-12-Y9-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000038-12-Y9-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צהוב ‎18AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
צהוב
קצה מגע
שקע לשקע
מספר מוצר בסיס
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
משאבים נוספים
286 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
:‏ במלאי1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
:‏ במלאי750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW