0039000040-10-L9
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000040-10-L9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000040-10-L9
תיאור
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎18AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎18AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
כחול
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
מספר מוצר בסיס
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
:‏ במלאי0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE