0039000219-11-G0
מק"ט מוצר של DigiKey
0039000219-11-G0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0039000219-11-G0
תיאור
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) זהב 11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
ירוק
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
אורך
11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
צבע חלופי
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN