0430300001-12-N2-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300001-12-N2-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300001-12-N2-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎22 AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
חום
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לשקע
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
:‏ במלאי267
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
:‏ במלאי228
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016R RED
:‏ במלאי170
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN