0430300001-12-V2
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300001-12-V2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300001-12-V2
תיאור
12" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סגול ‎22 AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
סגול
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
:‏ במלאי902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
:‏ במלאי860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2016V VIOLET