0430300002-12-L4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300002-12-L4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300002-12-L4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎24 AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
כחול
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
:‏ במלאי21
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי90
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE