0430300003-12-B4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300003-12-B4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300003-12-B4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎24 AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
שחור
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
369 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
:‏ במלאי288
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
:‏ במלאי350
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK