0430300003-12-L0-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300003-12-L0-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300003-12-L0-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כחול ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
כחול
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לשקע
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
:‏ במלאי450
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
:‏ במלאי180
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי318
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE