0430300003-12-R2
מק"ט מוצר של DigiKey
0430300003-12-R2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430300003-12-R2
תיאור
12" PRE-CRIMP A2016R RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎22 AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) זהב 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
גימור מגע
זהב
סדרה
צבע
אדום
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
:‏ במלאי379
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED