0430310001-12-R2
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-R2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-R2
תיאור
12" PRE-CRIMP A2016R RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎22 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
צבע
אדום
משאבים נוספים
170 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
:‏ במלאי156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
:‏ במלאי50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
:‏ במלאי520
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED