0457501111-12-B0
מק"ט מוצר של DigiKey
0457501111-12-B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0457501111-12-B0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
שחור
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
100.0 מיקרו-אינץ' (2.54 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
שקע לכבל (עגול)
מספר המוליכים
1
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK